PÁSIKY CREST 1-HOUR EXPRES

Rýchly spôsob bielenia zubov vďaka siedmim hodinovým aplikáciám. Pásiky majú Advaced Seal technológiu, vďaka ktorej pevne držia na zuboch. Rýchly spôsob nárazového bielenia (hodina denne, počas 7 dní) nemusí každému vyhovovať kvôli možnej zvýšenej citlivosti zubov. Odporúčame používať iba osobám, ktoré nemajú citlivé zuby.

 
Použitie: 1x denne na 1 hodinu počas 7dní
Balenie obsahuje 14 pásikov (7 aplikácií na horné zuby a 7 aplikácií na spodné zuby)

PÁSIKY GLAMOROUS WHITE

Bieliace pásiky  Glamorous White sú klasické bieliace pásiky na 14-dňové bielenie zubov. S technológiou Advanced Seal( nezošmykujú sa zo zubov) Zlatá stredna cesta, ako šetrne dosiahnuť belší úsmev. Glamorous sú o stupeň nižšia  alternatíva pásikov  Professional Effects( najobľúbenejších pásikov medzi zákazníkmi).
Použitie:
- 1-krát denne na 30 minút počas 14 dní
- 1 balenie obsahuje 28 pásikov (14 pásikov na horné zuby a 14 pásikov na dolné zuby)

CREST 3D WHITE PROFESSIONAL EFFECTS

Najpredávanejšie a najoblúbenejšie Bieliace pásiky poskytujú profesionálne bielenie zubov v pohodlí domova a za pár minút. Pokročilá tesniaca technológia ( Advanced Seal, No slip, strong grip ) poskytuje pevné uchopenie, aby sa zachovala jednoduchá a komfortná metóda bielenia, bez skĺznutia. Jedinečný spôsob, ako docieliť prekrásny biely úsmev. Bieliace pásiky Crest professional effects sú  najobľúbenejšie a najpredávanejšie pásiky z celej ponuky bieliacich pásikov Crest. Najlepší pomer, čo sa týka ceny a kvality. Balenie obsahuje 40 ks pásikov ( 20 ks na horné zuby, 20 ks na dolné zuby )

Použitie: 1 x denne 30 minút.

  

 

                                            

CREST PÁSIKY SUPREME PROFESSIONAL

Bieliace pásiky s najvyššou koncentráciou bieliacich látok, najčastejšie používané v zubných ambulanciách. Nemajú technológiu Advanced Seal, No slip, strong grip, napriek tomu pri aplikácii držia na zuboch dostatočne pevne.

Balenie obsahuje 84 ks pásikov (42 ks na horné zuby, 42 ks na dolné zuby)

Použitie: 1 x denne 30 minút.

Cret suppreme

 

 

 

BIELIACE PÁSIKY CREST S LAMPOU

Účinkom najlepšie pásiky z ponuky. Balenie obsahuje aj bieliacu lampu na zuby, určenú pre domáce použitie. Lampa maximalizuje a urýchľuje bieliaci účinok pásikov.. Balenie  obsahuje 10 aplikácií na hodinu denne, ale efekt je urýchľovaný a maximalizovaný pôsobením špeciálneho svetla, preto sa s týmito pásikmi dosahujú najlepšie výsledky bielenia zubov.

Pásiky majú technológiu Strong Grip, No Slip“ technológia silného prilepenia na zuby

 

     

 

 

 

CREST 3D WHITE GENTLE ROUTINE

 

Bieliace pásiky pre citlivé zuby pôsobia šetrne na ďasná a zuby.

  • majú „Advanced Seal“ (Strong Grip, No Slip) technológiu
  • postupné viacdňové bielenie
  • stredná cesta, pomerne nízka cena
  • 14 dní je dostatočne dlhý proces bielenia zubov tak, aby vydržali biele pri dobrej starostlivosti o zuby naozaj dlho

Balenie obsahuje 28 ks pásikov ( 14 ks na horné zuby, 14 ks na dolné zuby )

CREST 3D WHITE GLAMOROUS